Ben jij benieuwd hoe het is om te werken via TMI? Dan kan je vanzelfsprekend contact opnemen met onze afdeling Werving & Selectie! We bieden je echter ook de mogelijkheid om direct in contact te komen met ervaringsdeskundigen, namelijk onze ambassadeurs. TMI’ers die al een tijd werken op basis van detachering of werken voor het Flexbureau en jou daar alles over kunnen vertellen! Zij staan voor je klaar om jouw vragen te beantwoorden. Neem vrijblijvend contact met hen op via onderstaande gegevens.

Ilja de Ridder

Ambassadeur Verpleegkundigen

 

  • ilja.de.ridder@tmi-interim.nl
  • 06-18527208

Denise Jongman

Ambassadeur Verpleegkundigen
jong gediplomeerd

  • denise.jongman@tmi-interim.nl
  • 06-18527285

Daisy van Wijngaarden

Ambassadeur Verpleegkundigen
revalidatie & verpleeghuizen

  • daisy.van.wijngaarden@tmi-interim.nl
  • 06-18527297

Hassan el Haouari

Ambassadeur IC verpleegkundigen

  • hassan.el.haouari@tmi-interim.nl
  • 06-18527292

Edwin Brussee

Ambassadeur Dialyseverpleegkundigen

  • edwin.brussee@tmi-interim.nl
  • 06-18527287

Heidi van Beek

Ambassadeur Oncologie-
verpleegkundigen

  • heidi.van.beek@tmi-interim.nl
  • 06-18527289

Erik Stams

Ambassadeur Recovery
verpleegkundigen

  • erik.stams@tmi-interim.nl
  • 06-18527293

Riccardo Singeling

Ambassadeur CCU verpleegkundigen

  • riccardo.singeling@tmi-interim.nl
  • 06-18527295

Huub van Lieshout

Ambassadeur
SEH-verpleegkundigen
& Gipsverbandmeesters

  • huub.van.lieshout@tmi-interim.nl
  • 06-18527291

Mieke Plag

Ambassadeur
Kinder- & Neonatologie-
verpleegkundigen

  • mieke.plag@tmi-interim.nl
  • 06-18527211

Sandra Jonker

Ambassadeur Obstetrie-
verpleegkundigen

  • sandra.jonker@tmi-interim.nl
  • 06-18527213

Lieselotte Nijkamp

Ambassadeur
Psychiatrisch verpleegkundigen

  • lieselotte.nijkamp@tmi-interim.nl
  • 06-18527210

Raoul van Oijen

Ambassadeur
Ambulanceverpleegkundigen

  • raoul.van.oijen@tmi-interim.nl
  • 06-18527215

Pantea Hermans

Ambassadeur
Operatieassistenten

  • pantea.hermans@tmi-interim.nl
  • 06-18527201

Ciska Muurling

Ambassadeur
Farmacie

  • ciska.muurling@tmi-interim.nl
  • 06-18527202

Ellen Weijts

Ambassadeur
Flexbureau

  • ellen.weijts@tmi-interim.nl
  • 06-18527206

Werken in Nederland?

Werken in het buitenland?

Neem contact op

Mail ons

info@tmi-interim.nl

Bel ons

020 717 35 27

Fax ons

020 615 51 10

Bezoek ons

Sierplein 75
Postbus 90137
1065 LN Amsterdam

Bekijk de route
Bekijk de parkeergelegenheid

TMI maakt gebruik van tracking-cookies. Hiermee worden anonieme gegevens over uw bezoek opgeslagen om de website en uw ervaring te verbeteren.